Jedyny taki produkt, dzięki któremu zaoszczędzisz do 80% czasu i pieniędzy na myciu samochodu!

Przykład tekstu sprzedażowego, który ma przyciągnąć uwagę i zachęcić czytelnika do zakupu.
///

 

Jedyny taki produkt, dzięki któremu zaoszczędzisz do 80% czasu i pieniędzy na myciu samochodu!

Zastanów się, ile razy przytrafiło Ci się tracić czas w kolejce do myjni, a potem wydać znacznie więcej pieniędzy niż początkowo zakładałeś, bo zaschnięty brud okazał się trudny w zmyciu? Pamiętasz jaki dumny byłeś, gdy wyjeżdżałeś lśniącym i pachnącym autem, a zanim dojechałeś do domu pył z pod kół innych samochodów na nowo zagościł na karoserii? Czy jest na to jakiś sposób?

Koniec problemów

Otóż mamy dla Ciebie dobrą nowinę. Korzystając z najnowszych zdobyczy nauki, naukowcy w naszych labolatoriach opracowali unikalną formułę żelu do nacierania karoserii, którego głównym składnikiem są nanocząsteczki teflonu. Teflon jest doskonale znanym materiałem, ponieważ to dzięki niemu potrawy przyrządzane na patelni, nie przywierają do jej powierzchni. Dokładnie ten sam efekt możesz uzyskać na karoserii swojego samochodu i sprawić, że od tej pory osiadanie zanieczyszeń na lakierze zostanie ograniczone, nawet o 60%! A wszystko to dzięki specjalnej formule naszego żelu, która okazała się przełomowym odkryciem. Jest to jedyny taki produkt wśród kosmetyków samochodowych, a jego receptura to pilnie strzeżona tajemnica.

Jak to działa?

W przeciwieństwie do popularnych środków na bazie polimeru, nasz produkt wykorzystuje odpowiednio spolaryzowane nanocząsteczki teflonu, które niczym magnes przywierają do lakieru i tworzą na nim śliską, ochronną powłokę, która znacząco ogranicza przywieranie brudu. Dzięki temu każda kolejna wizyta na myjni będzie znacznie krótsza, a auto na dłużej zachowa swoją czystość. Co więcej, aby uzyskać optymalne efekty, preparat należy nanieść raz na 6 tygodni, a jedna buteleczka wystarczy na około pół roku. Oszczędności zauważysz już po pierwszym miesiącu!

Jak go stosować?

To bardzo proste, wystarczy że umyjesz swoje auto, a następnie za pomocą dozownika w buteleczce odmierzysz odpowiednią dawkę i używając delikatnej szmatki natrzesz karoserię. Dużym udogodnieniem jest to, że samochód nie musi być osuszony, preparat można stosować zaraz po skończeniu mycia. Nie musisz obawiać się o elementy plastikowe, szyby ani o ozdobne wstawki – preparat jest neutralny i nie uszkadza powierzchni. Dzięki swoim właściwościom, teflon dosłownie przyklei się do lakieru i pozostanie tam na długi czas, abyś jak najdłużej cieszył się czystością i blaskiem swojego samochodu.

Korzyści ze stosowania naszego żelu:

  • ograniczone przywieranie brudu, nawet o 60%
  • każde mycie zajmuje co najmniej o połowę mniej czasu, gdyż nawet zaschnięty brud łatwo się spłukuje
  • nakładanie preparatu na karoserię nie zajmuje więcej niż 10 minut
  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • radość z jazdy czystym samochodem przez dłuższy czas
  • wizyty na myjni ograniczone do minimum

Pomyśl ile czasu, pieniędzy i nerwów można zaoszczędzić, dzięki jednej małej buteleczce naszego żelu. Wydając na niego pieniądze, tak naprawdę oszczędzasz, a jeśli policzysz koszty w skali roku, może się to okazać całkiem przyzwoitą sumką. Przekonaj się sam, przestań marnować czas i pieniądze – kup teraz, a drugie opakowanie dostaniesz 50% taniej!

 

///
Strony sprzedażowe to ważny (najważniejszy?) element handlu w internecie. Za ich pomocą zapoznajesz klientów ze swoim produktem, dotykasz ich problemów i drążysz ten temat, aby potem dać im nadzieję na lepsze życie w postaci Twojego produktu. Napisać taki tekst jest na pozór łatwo, jednak bez właściwej wiedzy możesz nie odzyskać nawet kosztów marketingu i promocji. Powierz to zadanie copywriterowi – porozmawiajmy o tym.

Dodaj komentarz