„Biblia e-biznesu 2”. Grzechem jest jej nie mieć – sprawdź dlaczego!

Oto przed Wami dobra nowina! Prawda objawiona i wiedza wszelaka, na kartach księgi spisana przez 60 apostołów e-commerce, czyli laureat Oscara Czytelników 2017 – Biblia e-biznesu 2! Jedyna taka pozycja na polskim rynku, która porusza wszystkie aspekty prowadzenia biznesu w internecie. Każdy szanujący siebie i swoich klientów e-biznesmen MUSI ją mieć.

Słowo stało się ciałem

Biblia e-biznesu 2 to blisko 800 stron po brzegi wypełnionych ekspercką wiedzą. Liczba jej współautorów ociera się o 60 osób, a wszystko to pod redakcją znanego i lubianego Macieja Dutko. Trzeba przyznać, że zgromadzić i zmusić do współpracy takie stadko fachowców, a potem poskładać ich pracę w spójną i jakże treściwą całość, to nie lada wyczyn. Jak już zauważyłeś, w tytule znajduje się numer „2”, ale jeśli nie miałeś okazji przeczytać pierwszej części, to uspokajam – nie ma takiej potrzeby! Dwójka to nie kontynuacja, a kompletny poradnik, aktualny i dostosowany do dzisiejszych trendów.

To, co e-biznesmeni lubią najbardziej

To bardzo ciężkie zadanie, aby opisać tak obszerną księgę w tak krótkim tekście. Dlatego nie będę tego robił, a w zamian wyjaśnię dlaczego uważam ją za „must have”. Otóż, każdy z nas przedsiębiorców posiada wizję swojej firmy. Mamy jakieś utarte poglądy i wiemy – lub przynajmniej tak nam się wydaje – jak skutecznie prowadzić nasz e-biznes. Ale jeśli nawet wiecie jak to robić, to wysoce nierozsądnym jest uważać, że Wasza wiedza jest tą ostateczną i nikt nie wymyślił nic lepszego. Biznes w internecie wcale nie jest taki prosty. Działalność internetowa pociąga za sobą dużą odpowiedzialność prawną, a klient ma znacznie większe prawa niż w sprzedaży/usługach bezpośrednich. Dodatkowo kwestie marketingowe są znacznie bardziej rozbudowane i bądźmy szczerzy, bez odpowiedniego planu i wiedzy daleko nie zajdziecie. To tylko wierzchołek góry, bo być może są aspekty prawne, które mało kto zna, a które mogą dać nam przewagę nad konkurencją? A może są sposoby na skuteczne obniżenie kosztów reklamy? Może da się zbudować ciekawą witrynę/sklep i pozyskać klientów w niestandardowy sposób? A opcje dostawy – kto oferuje najlepsze? Regulaminy? GIODO? Gdzie zarejestrować firmę i jaką formę działalności obrać? Jak płacić niższe podatki? Mam dalej wymieniać?

Idź i nie grzesz więcej

Prawda jest taka, że żyjemy w erze informacji. Kto ma wiedzę i wie jak ją wykorzystać, ten zostanie nagrodzony. Internet to współczesna żyła złota, a gorączka dopiero nabiera rozpędu. Nowe strategie, trendy i metody na biznes powstają w zastraszającym tempie. Dlatego dosłownie grzechem jest nie skorzystać z tak wszechstronnego poradnika, jakim jest Biblia e-biznesu 2. Po co samemu marnować czas na testowanie wszystkiego na własnej skórze, skoro na jej kartach FACHOWCY z poszczególnych dziedzin dają konkretne porady/wskazówki/rozwiązania! Tylko głupiec, albo osoba mocno zadufana w sobie uzna że ta i inne podobne książki nie niosą ze sobą żadnej wartości. I oby jak najwięcej takich – wtedy nam, e-przedsiębiorcom którym zależy na rozwoju, będzie znacznie łatwiej!

Gdzie kupić?

Książka ta niesie ze sobą dużą wartość i z pewnością pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki. Jeśli chcesz ją zakupić, zachęcam Cię do skorzystania z poniższego okienka, w którym porównasz ceny i znajdziesz bezpośrednie odnośniki do różnych księgarni.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788328324640″]

 

 

Dodaj komentarz